قیمت ایده آل

به منظور حفظ حقوق مشتریان ، فروشگاه اینترنتی نقطه ارگانیک سعی نموده تا کالا های خود را با بالا ترین کیفیت و نازلترین قیمت به دست مصرف کننده برساند.

و اما اگر پس از خرید از فروشگاه نقطه ارگانیک نسبت به قیمت کالا اعتراض داشتید و یا متوجه شدید در فروشگاه دیگری همین کالا با همین کیفیت و مشخصات به قیمتی ارزانتر بفروش می رسد می توانید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت درخواست استفاده از گزینه اصلاح قیمت را انتخاب کنید و در صورت تایید، اختلاف قیمت به شما عودت داده می شود.

 

شرایط درخواست اصلاح قیمت

1ـ کالاهایی که قیمت آنها با هم مقایسه شده است باید از نظر ویژگی های فنی، رنگ، محتویات و دیگر جهات یکسان باشند.

2ـ از آنجایی که همه کالا های موجود در نقطه ارگانیک اصل هستند، لذا درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3ـ کالاهای مورد مقایسه باید مواد اولیه یکسان داشته باشند زیرا نوع و کیفیت مواد اولیه بر قیمت اثر می گذارد .

5ـ کالای مقایسه شده میبایست از لحاظ کیفیت و تازگی با کالای خریداری شده یکسان باشد.

6ـ فروشگاه و یا وب سایتی که ادعا می کند قیمت او از فروشگاه نقطه ارگانیک کمتر است باید دارای نماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.

7ـ کالا باید در زمان ارائه درخواست و خرید از نقطه ارگانیک ، در سایت و یا فروشگاه مورد نظر برای فروش موجود و قابل خرید باشد.

9ـ آنچه که برای ما مهم است مبلغ نهایی پرداخت می باشد. لذا در حین مقایسه مبالغ نهایی شامل هزینه حمل و ارسال را هم مدنظر قرار دهید.

10- برای درخواست اصلاح قیمت بایستی از فروشگاه مورد نظر پیش فاکتور رسمی و معتبر با اعتبار حداقل 3 روز تهیه و به واحد پشتیبانی نقطه ارگانیک ارسال نمایید.

11- چنانچه کالای فوق تحت عنوان پروموشن یا جشنواره و یا فروش ویژه در سایت مذکور ارائه می گردد ملاک مقایسه نبوده و بایستی در این قبیل موارد جهت استفاده از این سرویس ، حداقل به 3 فروشگاه مرجع و معتبر دیگر با نماد اعتماد الکترونیکی اشاره نمایید.

درصورت رعایت موارد ذکر شده و موجود بودن کالای فوق در فروشگاه مذکور مبلغ مابه التفاوت ظرف 24 ساعت به حساب شما واریز می گردد.