معرفی اجمالی محصول

این صابون از مواد طبیعی و کاملا ارگانیک ساخته شده است و برای سلامتی مو و پوست بدن مناسب می باشد. در این صابون از شغار که یک ماده ی گیاهی کمیاب است استفاده شده است و به همین دلیل مناسب تمامی قسمتهای بدن در تمامی سنین می باشد. بنابراین می توان گفت که صابون شغاری ختمی و زیتون، بهترین جایگزین برای صابون ها و شامپوهای بازاری و صنعتی است. بوی خاص این صابون به دلیل عدم استفاده از مواد افزودنی بوده و طبیعی می باشد.

در تولید این صابون از روغن هایی استفاده شده که باعث رطوبت رسانی به پوست شود.

نقد و بررسی صابون شغاری ختمی و زیتون

امروزه تولید انواع شامپوها و صابون های صنعتی و سنتی با ظاهری متنوع، طرح هایی جذاب و تبلیغات گسترده باعث شده برخی مصرف کنندگان بدون توجه به نحوه تولید، از آنها استفاده نمایند. در ساخت صابون های صنعتی و سنتی از ماده ای شیمیایی به نام هیدروکسید سدیم(سود پرک) استفاده می گردد که بکار گیری این ماده در کنار سایر اسانس های شیمیایی و نرم کننده های صنعتی در دراز مدت باعث حساسیت های پوستی، کم شدن تراکم مو، ریزش موی سر، شوره سر و خشک شدن پوست بدن می گردد که پس از مدتی مصرف کنندگان می بایستی صرفا یک برند خاص که با نوع مو و پوستشان سازگاری دارد را پس از متحمل شدن هزینه زیاد، تهیه و استفاده نمایند.

گروه تولید صابون شغاری با تولید صابون های کاملا ارگانیک و برگرفته از دل طبیعت، ماده ای به نام شغار(خاکستر نوعی گیاه است) را جایگزین سود پرک نموده که دارای خواص ویژه ی خوراکی می باشد. (باغداران برای تبدیل انگور به کشمش از شغار استفاده می نمایند. همچنین در قدیم از آب شغار به خاطر داشتن مواد عظیم معدنی در طبخ سوپ و حلیم استفاده می شده است.) علاقه کلاغ ها و مورچه ها به صابون شغاری حاکی از طبیعی بودن و سلامت این محصول می باشد. 

خواص صابون کاملا ارگانیک شغاری ختمی و زیتون:

برای پوست:

-دارای ماده مؤثر موسیلاژ برای برطرف کردن لک و کک و مک

-شفاف کننده و ضدعفونی کننده

-بهبود و التیام زخم،سوختگی و نیش حشرات

-نرم کننده و ضد التهاب

-تقویت بافت پوست

برای مو:

-جلوگیری از ریزش مو، چربی پوست سر، خارش و شوره

-افزایش رشد مو، لطافت و بازسازی ساقه مو

-درمان شپش

-تسکین دهنده میگرن و سردرد

طریقه مصرف:

کف صابون را یک تا دو دقیقه روی پوست یا مو نگه دارید سپس با آب شستشو دهید.

نکته: برای پوست و موهای خشک نیازی به ماندن کف صابون روی موضع نیست.

مشخصات صابون شغاری ختمی و زیتون

ترکیبات اصلی
عبارتست از:چربی حیوانی، شغار، عصاره گل ختمی، روغن زیتون

نمودار تغییر قیمت صابون شغاری ختمی و زیتون

نظرات در باره محصول صابون شغاری ختمی و زیتون

 

امتیاز کاربران به صابون شغاری ختمی و زیتون

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.