معرفی اجمالی محصول

این صابون کاملا گیاهی بوده و در تهیه آن از هیچ گونه ماده شیمیایی استفاده نشده است. صابون شغاری سفیدآب از خالص ترین پودر سفیدآب و مواد طبیعی گیاهی درست می شود که یک روشن کننده و لایه بردار بسیار قوی است و با انواع پوست ها سازگاری دارد.

در تهیه این صابون از روغن هایی استفاده شده که باعث رطوبت رسانی به پوست شود.

نقد و بررسی صابون شغاری سفیدآب

امروزه تولید انواع شامپوها و صابون های صنعتی و سنتی با ظاهری متنوع، طرح هایی جذاب و تبلیغات گسترده باعث شده برخی مصرف کنندگان بدون توجه به نحوه تولید، از آنها استفاده نمایند. در ساخت صابون های صنعتی و سنتی از ماده ای شیمیایی به نام هیدروکسید سدیم(سود پرک) استفاده می گردد که بکار گیری این ماده در کنار سایر اسانس های شیمیایی و نرم کننده های صنعتی در دراز مدت باعث حساسیت های پوستی، کم شدن تراکم مو، ریزش موی سر، شوره سر و خشک شدن پوست بدن می گردد که پس از مدتی مصرف کنندگان می بایستی صرفا یک برند خاص که با نوع مو و پوستشان سازگاری دارد را پس از متحمل شدن هزینه زیاد، تهیه و استفاده نمایند.

گروه تولید صابون شغاری با تولید صابون های کاملا ارگانیک و برگرفته از دل طبیعت، ماده ای به نام شغار(خاکستر نوعی گیاه است) را جایگزین سود پرک نموده که دارای خواص ویژه ی خوراکی می باشد. (باغداران برای تبدیل انگور به کشمش از شغار استفاده می نمایند. همچنین در قدیم از آب شغار به خاطر داشتن مواد عظیم معدنی در طبخ سوپ و حلیم استفاده می شده است.) علاقه کلاغ ها و مورچه ها به صابون شغاری حاکی از طبیعی بودن و سلامت این محصول می باشد.

خواص صابون شغاری سفیدآب:

-لایه برداری ملایم و لطافت پوست

-ضد جوش

-رفع جای جوش

-روشن کننده

-رفع جوش های سرسیاه

-پاکسازی عالی برای پوست

طریقه مصرف:

کف صابون را یک تا دو دقیقه روی پوست نگه دارید سپس با آب شستشو دهید.

نکته: برای پوست های خشک نیازی به ماندن کف صابون بر روی موضع نیست.

مشخصات صابون شغاری سفیدآب

ترکیبات اصلی
عبارتست از:چربی حیوانی، شغار، عصاره پودر سفیدآب، روغن زیتون

نمودار تغییر قیمت صابون شغاری سفیدآب

نظرات در باره محصول صابون شغاری سفیدآب

 

امتیاز کاربران به صابون شغاری سفیدآب

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.