معرفی اجمالی محصول

این اسپری پاک کننده چند منظوره سطوح می باشد و برای سطوح مختلف قابل استفاده است. هدف اصلی این محصول آن است که همراه با شما تحولی بزرگ در راستای نجات کره ی زمین ایجاد نماید. فاقد الکل، آمونیاک، ا.د.ت.آ ، گلایکول، فسفات و فرمالین می باشد.

این کالا بیشترین سازگاری با محیط زیست را دارد و تقریبا تمامی مواد مضر برای انسان و محیط زیست در فرمولاسیون آن حذف شده است.
تا جایی که بسیاری از کشورهای اروپایی نیز مشتری این محصول بوده و این محصول به اتحادیه اروپا نیز صادر می شود.

نقد و بررسی اسپری شوینده چند منظوره

طریقه مصرف:

ابتدا به مقدار کافی از فاصله 10 تا 20 سانتیمتری بر روی سطوح مورد نظر مانند دیوار، کابینت، سطوح گاز، کاشی، سرویس های بهداشتی، شیر آلات، یخچال، سرامیک، رادیاتور، سطوح پلاستیکی، سطوح فلزی و ... اسپری نمایید، سپس با دستمال مرطوب یا با پارچه کتانی بدون کرک پاک کنید. برای لکه های مقاوم پس از اسپری کردن، به مدت 4-3 دقیقه صبر کرده و سپس آن را پاک کنید. برای سطوح شیشه ای استفاده ننمایید.

شرایط نگهداری:

دور از دسترس کودکان نگهداری شود. از پاشیدن آن به چشم و صورت خودداری گردد و در صورت تماس ماده با چشم به مدت 5 دقیقه با آب شستشو شود. به دور از تابش نور مستقیم خورشید و در دمای 10 الی 40 درجه نگهداری شود.

مشخصات اسپری شوینده چند منظوره

ترکیبات اصلی
عبارتست از:دسیل گلوکوزاید، لوریل گلوکوزاید، سدیم لوریل اتر سولفات، گلیسیرین، بتایین، اولئیک اسید، سدیم کربنات، سدیم سیترات، اسید سیتریک، سدیم گلوکونات، تری کلرواسیتیک اسید، روغن نارگیل، رنگ مجاز و آب دیونیزه

نمودار تغییر قیمت اسپری شوینده چند منظوره

نظرات در باره محصول اسپری شوینده چند منظوره

 

امتیاز کاربران به اسپری شوینده چند منظوره

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.
محصولات مرتبط