معرفی اجمالی محصول

این محصول دارای ترکیبات مؤثری است که سبب بالا رفتن قدرت پاک کنندگی آن شده است. شما می توانید مقداری از این مایع را روی گاز اسپری کنید و بعد از گذشت زمان کمی، تمامی چربی ها و لکه ها را به کمک یک اسکاچ و یا ابر نرم، از روی گاز پاک کنید. این اسپری برای سطوح استیل و لعابدار بسیار مناسب است و آسیبی به آنها نمی زند. فاقد الکل، آمونیاک، ا.د.ت.آ ، اسانس و فسفات است.

هدف اصلی این محصول آن است که همراه با شما تحولی بزرگ در نجات کره ی زمین ایجاد نماید.

این کالا بیشترین سازگاری با محیط زیست را دارد و تقریبا تمامی مواد مضر برای انسان و محیط زیست در فرمولاسیون آن حذف شده است.
تا جایی که بسیاری از کشورهای اروپایی نیز مشتری این محصول بوده و این محصول به اتحادیه اروپا نیز صادر می شود.

نقد و بررسی اسپری گاز پاک کن

طریقه مصرف:

ابتدا نازل پمپ را در حالت spray و یا stream قرار داده و سپس اسپری گاز پاک کن را از فاصله 10 تا 15 سانتیمتری بر روی سطح گاز اسپری کرده و بعد از 5 تا 10 دقیقه با اسکاچ نم دار تمیز و پاک کنید. قبل از استفاده، در گوشه ای از سطح گاز امتحان کنید.

شرایط نگهداری:

دور از دسترس کودکان نگهداری شود. از پاشیدن آن به چشم و صورت خودداری گردد و در صورت تماس با چشم به مدت 5 دقیقه با آب شستشو شود. دور از تابش نور مستقیم و در دمای 10 الی 40 درجه نگهداری شود.

مشخصات اسپری گاز پاک کن

ترکیبات اصلی
عبارتست از:پروپلین گلیکول، دسیل گلو کوزاید، کوکوات فتی اسید، پتاسیم سوربات، سولفوسوکسینات، اولئیک اسید، بتائین، اسید سیتریک، سدیم سیترات، سدیم گلوکونات، متیل ایزوتیازولین و متیل کلرو ایزوتیازولینون 1.5 درصد و آب دیونیزه (بدون رنگ و اسانس)

نمودار تغییر قیمت اسپری گاز پاک کن

نظرات در باره محصول اسپری گاز پاک کن

 

امتیاز کاربران به اسپری گاز پاک کن

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.