معرفی اجمالی محصول

این صابون کاملا گیاهی بوده و در تهیه آن از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نشده است.

در تهیه این صابون از روغن هایی استفاده شده که باعث رطوبت رسانی به پوست شود.

نقد و بررسی صابون شغاری زغال فعال

امروزه تولید انواع شامپوها و صابون های صنعتی و سنتی با ظاهری متنوع، طرح هایی جذاب و تبلیغات گسترده باعث شده برخی مصرف کنندگان بدون توجه به نحوه تولید، از آنها استفاده نمایند. در ساخت صابون های صنعتی و سنتی از ماده ای شیمیایی به نام هیدروکسید سدیم(سود پرک) استفاده می گردد که بکار گیری این ماده در کنار سایر اسانس های شیمیایی و نرم کننده های صنعتی در دراز مدت باعث حساسیت های پوستی، کم شدن تراکم مو، ریزش موی سر، شوره سر و خشک شدن پوست بدن می گردد که پس از مدتی مصرف کنندگان می بایستی صرفا یک برند خاص که با نوع مو و پوستشان سازگاری دارد را پس از متحمل شدن هزینه زیاد، تهیه و استفاده نمایند.

گروه تولید صابون شغاری با تولید صابون های کاملا ارگانیک و برگرفته از دل طبیعت، ماده ای به نام شغار(خاکستر نوعی گیاه است) را جایگزین سود پرک نموده که دارای خواص ویژه ی خوراکی می باشد. (باغداران برای تبدیل انگور به کشمش از شغار استفاده می نمایند. همچنین در قدیم از آب شغار به خاطر داشتن مواد عظیم معدنی در طبخ سوپ و حلیم استفاده می شده است.) علاقه کلاغ ها و مورچه ها به صابون شغاری حاکی از طبیعی بودن و سلامت این محصول می باشد.

خواص صابون زغال فعال:

برای پوست:

-برطرف کننده قوی چربی پوست و لکه های پوستی

-از بین برنده سلول های مرده روی پوست

-کوچک کردن منافذ روی پوست

-محکم کننده و سفت کننده 

-جلوگیری از پیری زودرس

-سازگاری با انواع پوست

-مؤثر در درمان پسوریازیس

برای مو:

-برطرف کننده شوره ی سر

طریقه مصرف:

جهت اثردهی بهتر از کف صابون یا لیف استفاده کنید و صابون را مستقیما به پوست نمالید. هنگام استفاده، کف را حدود یک دقیقه بر روی موضع مالش دهید تا مؤثر واقع شده و سپس با آب بشویید. عصاره ها به شیوه ی خاصی مخلوط شده که مواد آلی آن حفظ گردد و تاثیر بالقوه ای بر روی پوست و موی شما داشته باشد.

نکته: برای پوست و موهای خشک نیازی به ماندن کف صابون روی موضع نیست.

مشخصات صابون شغاری زغال فعال

ترکیبات اصلی
عبارتست از:چربی حیوانی، شغار، عصاره پودر زغال، روغن زیتون

نمودار تغییر قیمت صابون شغاری زغال فعال

نظرات در باره محصول صابون شغاری زغال فعال

 

امتیاز کاربران به صابون شغاری زغال فعال

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.